Ahoj, volám sa Adriana a som zakladateľka internetového obchodu SladkeDarceky.sk. Ak hľadáte originálny a zároveň chutný darček pre vašich blízkych, ste na správnom mieste. Všetky kytice a dekoračné stromčeky v obchode vyrábam z kvalitných, trvácnych materiálov, vďaka čomu budú vašich blízkych tešiť ešte dlho potom, ako z nich spapajú všetky dobroty.

Ako sa vášeň vytvárať nové veci, premenila na internetový obchod
Vždy ma bavilo vytvárať zaujímavé dekorácie a zveľaďovať tým svoje okolie. Pri tejto činnosti som si pravidelne vychutnávala kvalitnú čokoládu a rôzne sladkosti. Keď sa tieto dve záľuby „stretli“, začali vznikať najprv darčekové koše a neskôr rôzne sladké kytice, ktorými som obdarovávala svoje okolie. Tabuľka čokolády či fľaša obľúbeného nápoja je skvelý darček, no ja som vždy chcela vidieť ten jedinečný záblesk v očiach ľudí, ktorí dostali niečo špeciálnejšie.

Najprv to boli len veľmi jednoduché kreácie. Rýchlo som si však osvojovala nové postupy, nápady a postupom času som svoje kytice „posunula“ o obrovský kus dopredu. Zmena nastala, keď si moji blízky začali pravidelne objednávať moje domácky vyrobené sladké kytice na rôzne oslavy a udalosti ako promócie, svadby, či stužkové slávnosti. Uvedomila som si, že môžem ľudom pomôcť obdarovať svojich blízkych jedinečným darčekom, ktorým im povedia, ako im na nich veľmi záleží. Práve z tohto dôvodu vznikol internetový obchod SladkeDarceky.sk.

Aby si ľudia uvedomili, že darček nemusí byť len z povinnosti. Že darček môže byť aj niečo originálne, nevšedné a hodnotné, čo aj bez slov povie „mám ťa rád/rada a ďakujem, že robíš môj život krajším“

Pridaj komentár