Nevieš nakupovať darčeky? V tomto článku nájdeš 11 darčekov, ktoré sa hodia na každú príležitosť

Určite to poznáš. Blížia sa sviatky, meniny, narodeniny, vianoce…a celý tento kolobeh počas roka.

Každú chvíľu ti láme hlavu problém, aký darček  máš kúpiť. Keď už konečne niečo nájdeš, tak začneš rozmýšľať, či také už dotyčný nemá.

Ja toto všetko veľmi dobre poznám a preto sa chcem podeliť o tipy na darčeky, ktoré kupujem aj ja keď neviem čo mám kúpiť.

najlepšie darčeky

 

Väčšinou som bola medzi kamarátmi práve tá, ktorá mala darček vymyslieť, kúpiť alebo vyrobiť. Nemám s tým problém, pretože ma to baví. Vždy som mala prehľad o tom čo by kto chcel a vedela som aj ostatným poradiť. Samozrejme boli chvíle keď som sa stratila a nemala som ani poňatia čo kúpiť.

Najdôležitejšie je osobu dobre poznať. Vtedy sa darčeky nakupujú najjednoduchšie. Ak je to niekto koho poznáš krátko, alebo dokonca vôbec…napríklad maminho brata syna dcéra a jej priateľ tak je to ťažké, ale dá sa z toho vyvliecť. O chvíľu ti poviem ako.

Tipy na darčeky

Tip č.1

Vždy keď ideš niekam kde budeš  s kamarátmi rodinou a blízkymi ber si so sebou zápisník. Žijeme však v modernej dobe, takže stačí nejaká aplikácia v mobile, kde si zapíšeš tieto nápady. Možno to znie hlúpo, ale naozaj.

napady na darčeky

Keď niekto povie, toto chcem alebo po tomto túžim treba si to zapísať. Samozrejme nemusíš hneď v tej chvíli, aby to nevyzeralo hlúpo, ale hneď ako budeš mať príležitosť tak si to zapíš. Mne sa často stávalo , že som vedela čo kamarátka chce, ale kým mala narodeniny mi to vyfučalo z hlavy. Odvtedy mám zápisník a mobil vždy po ruke 🙂

Tip č.2

Ak náhodou máš niečo čo by si chcela kúpiť, ale je to pridrahé tak sa skús opýtať známych či to nekúpia s tebou  ako spoločný darček. Toto zvyknem využívať aj vtedy keď som stratená a neviem čo mám kúpiť. Určite sa nájde niekto z kamarátov kto by aj vedel o niečom a môžete sa na to zložiť viacerí. Tebe vtedy stačí ak dáš peniaze a máš pokoj.

 

Tip č.3

Vieš kde ale nevieš čo. Vbehneš do obchodu, lebo vieš že tu nakupuje aj oslávenec a si rozhodnutý/á niečo vybrať. Ale čo? V takomto prípade mám pre teba super radu, ktorá mne niekoľko krát už veľmi pomohla. Ak to obchod ponúka, kúp darčekovú kartu, poukážku, alebo hocičo na nákup v tom obchode. Vieš, že si tam niečo vyberie a ty máš po probléme.

 

Tip č.4

Najjednoduchšou formou sú online darčeky. Na internete nájdeš obrovské množstvo e-shopov, ktoré ponúkajú všetko od výmyslu sveta.

Ako napríklad aj náš eshop. Jednoduché, rýchle, pohodlné a hlavne originálne. Stačí si vybrať z ponuky www.sladkedarceky.sk a ostatné vybavíme za vás.

 

Aby to však nebol len taký všeobecný článok vypíšem ti 11 tipov na super darčeky, ktorými nikdy nič nepokazíš.

1.Poukážka na nákup drogérie 

Každý nakupuje parfémy a drogériu. Nevieš presne čo, tak to vyrieš jednoducho poukážkou. Spokojnosť z oboch strán. Ty si vyriešil darček a on/a dostane čo chce.

darčeková karta

 

2.Kupón na masáž

Čo môže byť príjemnejšie ako darček v podobe relaxačnej masáže.

darček masáž

 

3.Permanentka alebo vstupenka do wellness

Pekný a starostlivý darček. Ako by si chcel/a povedať, nájdi si čas na seba a relaxuj.

 

4.Večera v obľúbenej reštaurácii

Kto nemá rád dobré jedlo? Takých nepoznám.

 

5.Víkendový pobyt

Trocha luxusnejší, ale stále super darček. Ja by som ho isto neodmietla. Dávaj pozor, ak budeš takýto darček kupovať skús vybrať taký, kde si obdarovaný môže vybrať víkend ktorý ho využije. Môže sa totiž stať, že vyberieš víkend ty a bude mať už program.

 

6. Ponožky – žartujem 😀

nekupuj ponožky

 

6.Darčeková karta do obchodu s bytovými doplnkami

To platí hlavne ak nakupuješ žene. Nová vázička, fotorámik, miska, kvety…no kto sa v tom má vyznať. A akú farbu nábytku má? Hodí sa jej to tam?….Tak tu radšej nekúpiš nič a ideš po bonbonieru a kvety. Pred odchodom sa zastav pri pokladni a opýtaj sa, či neponúkajú poukážky na nákup. Ak áno tak darček máš vybavený a nemusíš si lámať hlavu s tým, či sa jej to tam hodí. Poukážka sa hodí do každej peňaženky 😀

7.Kytica alebo kvet v črepníku

Je to klasika, ale dokáže veľmi potešiť. Možno si myslíš, že je to otrepané, ale nie je. Ja sa o kvety neviem starať a všetci to vedia, ak už boli u mňa doma. Napriek tomu sa vždy poteším niečomu čo môžem dať do vázičky a oživiť s tým miestnosť.

 

8.Sladká kytica www.sladkedarceky.sk

Ak hľadáš originálny a zároveň chutný darček pre blízkych, si na správnom mieste. Všetky kytice vyrábam z kvalitných, trvácnych materiálov(okrem sladkostí samozrejme), vďaka čomu budú tvojich blízkych tešiť ešte dlho potom, ako z nich spapajú všetky dobroty.

Kinder sladká tortaSladka kytica ferrero rocher

 

9.Darčekový kôš

Zhrnula by som to tak, že je to košík plný vecí, ktoré kúpiš keď nevieš čo máš kúpiť.

Čokoláda, dezert, niečo slané, alkohol, nejaký vtipný hrnček a možno aj tie ponožky sa tam nájdu nie? 😀

 

10.Knihy

Každý kto vie čítať tak niečo číta. Od románov až po návody na použitie. Ak vieš aspoň čo rád robí vo voľnom čase, určite nájdeš knihu s jeho hobby, aby nezabudol ako to robil doteraz 😀 Ale nie, teraz vážne. Knihy sú skvelý darček. Ak vbehneš do kníhkupectva tak určite niečo nájdeš a ak sa nevieš rozhodnúť tak tam určite majú aj doplnkový tovar, ako napríklad antistresové omalovánky, alebo darčekové drobnosti: hrnček, čaj, alebo kľúčenka.

kniha ako dar

 

11.Fľaštičku 😀

Ak si videl oslávenca piť alkohol a vieš čo to bolo, tak mu daruj niečo podobné, napríklad lepšiu edíciu , alebo väčšiu fľašu. Nech to nie je úplne to isté čo pije obvykle.

 

Tak a sme pri konci.Dúfam, že som ti týmto článkom aspoň trocha pomohla pri rozhodovaní pri výbere vhodného darčeka. Ak áno pokojne mi v komentári tvoje skúsenosti. Poprípade ak máš problém pri výbere darčeka napíš mi na obchod@sladkedarceky.sk a rada ti poradím.

 

 

 

Pridaj komentár