Čo spraviť s kytičkou po zjedení dobrotiek

Dostali ste kytičku plnú sladkostí a taká bola chutná, že ste je hneď celú rozobrali, ale je Vám ľúto ten zvyšok odhodiť?

Mám pre Vás pár typov ako si môžete nechať a dodekorovať zvyšok materiálu a využiť ho ako dekoráciu do bytu.

Z čoho sa skladá?

Kytičky sa väčšinou skladajú z papierovej rolky a polystyrénovej gule. To je základ. Zvyšok je naaranžovaná organza, krepový papier, stuhy, mašle a sladkosti sú nalepené silikónovým lepidlom poprípade pripevnené špajdľou alebo špendlíkom.

Čo s tým?

Ak vám farba kytice neladí s bytom dá sa organza vymeniť. Stačí ísť do obchodu s látkou, papiernictva, alebo iných príslušných obchodov a vymeniť základ za inú farbu. Samozrejme to nie je všetko.

Čo s tou vytŕčajúcou guľou?

Kvety z hocičoho

Internet je plný nápadov a návodov, ako si vyrobiť vlastné kvetinky či už z papiera, krepového papiera, látky, kartónu, alebo hocičoho iného. Zadáte do googlu kytice z papiera, alebo kvety z papiera, vyrobíte podľa návodu a prilepíte napríklad silikónovým lepidlom na tú guľu. Farby používate také aké sa vám hodia.

Kytica z krepového papiera

 

Kytica z papiera

 

 Kytica z látky

Týmto spôsobom sa dá pekne oddýchnuť a pri pozeraní večerných správ aspoň niečo pekné a kreatívne vytvoriť. Možno zistíte ako vás tieto veci bavia a nakoniec si otvoríte vlastnú dieľnu kde budete vytvárať takéto potešenia pre ľudí po celom Slovensku.

A ak nie, tak stále som tu ja a môžete objednávať do mňa na eshope www.sladkedarceky.sk

 

 

Pridaj komentár