FAQ - Často kladené otázky

O koľko dní od objednania mi doručíte kyticu?

Kytica by k vám mala doraziť do troch dní. Závisí od toho v akom čase objednáte. Ak dorazí objednávka do 15:00 vieme ju už nasledujúce ráno odoslať a kurier má 24 hodín na doručenie. Pri väčšom množstve objednávok s možným časovým posunom vždy kontaktujem objednávateľa mailom.

Aká je trvanlivosť kytice?

Sladká kytica je trvanlivá v priemere pol roka. Závisí od trvanlivosti čokolády. Niektoré majú trvanlivosť viac ako pol roka.

Aké čokolády používate?

Najväčší dôraz kladieme na to aby čokolády boli všetky hygienicky zabalené a každá zvlášť. Čokolády ktoré nie sú zabalené nepoužívame nakoľko by došlo k ich poškodeniu a samozrejme je to aj v rozpore s hygienickými predpismi.Najčastejšie používame tieto druhy: Kinder bueno, Schoco bons, Ferrero rocher, Rafaelo, Mozartove guličky a Milka singles. Sortiment neustále rozširujeme.

 

Čo tvorí podklad sladkej kytice?

Podklad sladkej kytice tvorí polystyrénová guľa.

Pozor: Podklad sladkej kytice je NEVHODNÝ NA KONZUM !

Ako sa má sladká kytica uchovávať ak ju nechcem hneď skonzumovať?

Kyticu stačí ak položíte do vázičky na miesto kde nedochádza k priamemu slnečnému žiareniu, aby sa vám čokoláda neroztopila. Inak nepotrebuje žiadnu špeciálnu starostlivosť.

 

Ako sa sladké kytice dodávajú? Sú nejako zabalené?

Sladké kytice sa dodávajú zabalené v kartóvej krabici vyplnené papierom, aby sa kytica v krabici nehýbala a narážala do stien krabice. Je to najbezpečnejšia preprava tohto druhu tovaru. Eshop prevádzkujeme pár rokov a zatiaľ sa nám pri tomto produkte nestalo, že by dorazila poškodená. Jeden produkt sa nám raz bohužiaľ pri preprave poškodil, ale ten sme okamžite stiahli z predaja. Nechceme totiž riskovať sklamanie našich zákazníkov.

Pri sladkých tortách je tam menší rozdiel. Tie totiž ešte pred vložením do krabice, pevne zabalíme do celofánu a uviažeme ozdobnou stuhou.

Kde sídlite?

Firma sa nachádza v Komárne, ale kytice je možné objednávať na celom území Slovenska.

Ako sa kytice prepravujú?

Prepravu si môžete zvoliť v objednávkovom formulári.

DPD Kurier alebo balík na poštu. Je tu aj možnosť osobného odberu v Komárne.

 

Môžeme si kyticu upraviť podľa našich predstáv?

Samozrejme. Každú kyticu si môžete upraviť podľa toho ako sa vám hodí. Môžete meniť farbu a upraviť obsah, poprípade pridať venovanie. Stačí ak ma kontaktujete na e-mail: obchod@sladkedarceky.sk

Cena sa zamozrejme podľa úprav mení.

 

Pre ďalšie otázky ma neváhajte kontaktovať na obchod@sladkedarceky.sk